استاد حسن جلالیان

سایت علمی شفاگر

سایت علمی شفاگر در سال ۱۳۸۳ توسط بنیانگذار امساک درمانی ایران ، استاد حسن جلالیان پایه گذاری گردید. این وب سایت که عمدتا بر روی مطالب علمی مرتبط با امساک درمانی تمرکز دارد به انتشار مقالات علمی مربوط به تحقیقات و دست آوردهای استاد جلالیان نیز می پردازد.

استاد حسن جلالیان

۱- زندگینامه

استاد حسن جلالیان در سال ۱۳۴۷ در همدان بدنیا آمد. در دوران نوجوانی افتخار حضور در دفاع مقدس را داشته است. در حوزه و دانشگاه تحصیل نموده است.

وی در سال ۱۳۷۷ روش امساک درمانی را در ایران پایه گذاری کرد و بعد از کسب استفتاء از حضرت آیه الله خامنه ای ( در تیرماه ۱۳۸۱ ) در سال ۱۳۸۳ اولین وب سایت تخصصی امساک درمانی بنام شفاگر را تاسیس نمود. این وب سایت تاکنون فعالیت داشته و به معرفی روش تندرستی با امساک پرداخته است.

۲- فعالیتهای علمی و تحقیقاتی

استاد جلالیان از سال ۱۳۷۷ فعالیت علمی و تحقیقاتی خود را آغاز نمود که تاکنون نیز ادامه دارد.از جمله این فعالیت های علمی و تحقیقاتی می توان موارد زیر اشاره نمود :

۱- تحقیق و پژوهش در خصوص روش امساک درمانی و انجام این روش بر روی خود (در سال ۱۳۸۰) تا بدین وسیله اثربخشی روش امساک بر روی بدن را عملا بررسی نماید.

۲- استفتاء از مراجع معظم تقلید در سال ۱۳۸۱ منجمله از حضرت آیت الله خامنه ای ،. نیز حضرات آیات عظام فاضل لنکرانی ، نوری همدانی ، مکارم شیرازی ، بهجت و سید رضا فاضلیان. لازم به ذکر است در سایت علمی شفاگر متن و تصویر استفتاء از مقام معظم رهبری حضرت آیه الله خامنه ای قرار داده شده است .

۳- تالیف و چاپ چندین عنوان کتاب که به برخی از آنها اشاره میشود :

-تالیف و چاپ کتاب ( امام مهدی و میراث سلف ) در سال ۱۳۸۳ که از آن تاریخ تاکنون این کتاب توسط ” موسسه فرهنگی موعود ” هر ساله تجدید چاپ شده و همچنین در نمایشگاه بین المللی کتاب و در غرفه موسسه موعود عرضه میگردد

-تالیف و چاپ کتاب  شفاگر ( در سال ۱۳۸۹) ، این کتاب در خصوص روش امساک درمانی می باشد که در آن مقالات متعددی در رابطه با این روش وجود دارد.

– تالیف و چاپ کتاب یک سوال (در سال ۱۳۸۹)

– تالیف و چاپ کتاب  برهان  (در سال ۱۳۸۹)

استاد حسن جلالیان علاوه بر بنیانگذاری روش امساک درمانی ، تحقیقاتی بر روی بیماریهایی مانند زخم روده ، ناراحتی های پوستی ، میکروب هلیکوباکتر پیلوری ، ویروس اچ آی وی ( ایدز ) داشته است که موفق شده تا برای این بیماریها محصولات طبیعی و سنتی تولید نماید تا کسانی که به دلائل مختلف توانایی انجام روش امساک درمانی را ندارند بتوانند با این محصولات معالجه شوند .

بدلیل خاص بودن بیماری ایدز در سایت علمی شفاگر فعلا به معرفی یک محصول کاملا طبیعی و فاقد مواد شیمیایی با نام ( آب شفاگر ) پرداخته شده است که قادر است ویروس اچ ای وی را از بین برده و عفونت های ناشی از نقص سیستم ایمنی را درمان  نماید .همچنین در این وب سایت اطلاعیه ایی درج گردیده که از دانشکده های داروسازی ، شرکت های دانش بنیان خواسته شده تا در صورت تمایل فرایند ثبت و تولید اب شفاگر را برای درمان ایدز پیگیری کنند .

داروی کاملا گیاهی پوستی که در برطرف کردن انواع اگزماهای پوستی ، جوانسازی پوست کاربرد دارد نیز یکی دیگر از محصولات ایشان می باشد که در حال حاضر در حال پیگیریهای اداری جهت تولید در یکی از مراکز معتبر می باشد.

۳-فعالیتهای فرهنگی

استاد حسن جلالیان علاوه بر فعالیت هایی که ذکر گردید در زمینه مسائل فرهنگی ، با همکاری عده ایی از رزمندگان دفاع مقدس ، موسسه فرهنگی راویان فتح را تاسیس و در آن مشغولبه فعالیت می باشد.