بيوگرافي آب درماني استاد حسن جلاليان

فعالیت آب درماني استاد حسن جلالیان از سال 1377 در ایران آغاز گردید و در سال 1381 از آیه الله خامنه ای در خصوص آب درمانی استفتاء نمودند و در سال 1383 سايت آب درماني شفاگر را ايجاد نمودند . استاد حسن جلاليان دارای چندین تالیف در موضوعات مختلف و آب درمانی هستند و پزشک طب جدید نیستند و هیچ شعبه و نمایندگی در ایران و خارج از کشور ندارند .

آب درماني را امساك درماني و روزه طبي آب نيز ميگويند و در راس تمام درمانهاست كه استاد حسن جلاليان در سال 1377 اين روش را در ايران بطور رسمي وعلمي پايه گذاري نمودند

براي كساني كه بعد ازگذشت 17 سال تلاش و استقامت استاد حسن جلاليان براي معرفي روزه طبي آب هنوز هم ترديد دارند توصيه ميكنيم مستندعلمي كه از شبكه سلامت سيماي جمهوري اسلامي ايران در تاريخ 24 /10 /1393 پخش شده با دقت مشاهده نمايند

براي دانلود قسمت اول مستندعلمي بر روي عبارت امساك درماني كليك نمائيد

براي دانلود قسمت دوم مستند علمي بر روي عبارت امساك درماني كليك نمائيد

براي دانلود قسمت سوم مستند علمي بر روي عبارت امساك درماني كليك نمائيد

براي دانلود قسمت چهارم مستندعلمي برروي عبارت امساك درماني كليك نمائيد

استاد حسن جلاليان بدليل اشتغال به فعاليت هاي فرهنگي فرصت مشاوره آب درماني را ندارند لذا از پاسخ جهت آب درماني ( امساك درماني - روزه آب طبي ) معذورند .

استاد حسن جلاليان پژوهشگر و محقق هستند و پزشك طب جديد نيستند و در شبكه هاي اجتماعي فعاليت و عضويت ندارند و در داخل ايران و يا خارج از كشور نمايندگي و شعبه ندارند .


جوانسازي پوست با قطره شفاگر

 
بنر

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز132
mod_vvisit_counterدیروز230
mod_vvisit_counterکل بازدیدها663682

بخش درمان بیماریها

حاضرین در سایت

ما 4 مهمان آنلاین داریم

تبلیغات نوشتاری