بيوگرافي آب درماني استاد حسن جلاليان

فعالیت آب درماني استاد حسن جلالیان از سال 1377 در ایران آغاز گردید و در سال 1381 از آیه الله خامنه ای در خصوص آب درمانی استفتاء نمودند و در سال 1383 سايت آب درماني شفاگر را ايجاد نمودند . استاد حسن جلاليان دارای چندین تالیف در موضوعات مختلف و آب درمانی هستند و پزشک طب جدید نیستند و هیچ شعبه و نمایندگی در ایران و خارج از کشور ندارند .


آب درماني را امساك درماني و روزه طبي آب نيز ميگويند و در راس تمام درمانهاست كه استاد حسن جلاليان در سال 1377 اين روش را در ايران بطور رسمي وعلمي پايه گذاري نمودند .

مستند علمي تهيه شده در كشورهاي ديگر كه از شبكه سلامت پخش گرديده مباني علمي درمان بيماريها با امساك درماني ( آب درماني ) را بيان نموده است و علاقه مندان ميتوانند اين مستند را در بخش مقالات علمي اين سايت ملاحظه نمايند .

استاد حسن جلاليان پژوهشگر و محقق هستند و پزشك طب جديد نيستند و در شبكه هاي اجتماعي فعاليت و عضويت ندارند و در داخل ايران و يا خارج از كشور نمايندگي و شعبه ندارند .

تذكر اين موضوع براي جلوگيري از هر گونه سوء استفاده احتمالي از نام استاد حسن جلاليان مي باشد .

استاد حسن جلاليان بدليل اشتغال به فعاليت هاي فرهنگي فرصت مشاوره آب درماني را ندارند لذا از پاسخ جهت آب درماني ( امساك درماني - روزه آب طبي ) معذورند .

 
بنر

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز63
mod_vvisit_counterدیروز222
mod_vvisit_counterکل بازدیدها611579

بخش درمان بیماریها

استاد حسن جلالیان

حاضرین در سایت

ما 5 مهمان آنلاین داریم

تبلیغات نوشتاری