وب سایت آب درمانی استاد حسن جلاليان

فعالیت آب درمانی ( روزه آب طبي ) استاد حسن جلالیان از سال 1377 در ایران آغاز گردید و در سال 1381 از آیه الله خامنه ای در خصوص آب درمانی استفتاء نمودند( اجازه گرفتند ) و در سال 1383 سايت آب درماني شفاگر را ايجاد نمودند . استاد جلاليان دارای چندین تالیف در موضوعات مختلف و آب درمانی هستند و پزشک طب جدید نیستند و هیچ شعبه و نمایندگی در ایران و خارج از کشور ندارند.

آب درماني استاد حسن جلاليان

آب درماني در راس تمام درمانهاست زيرا تنها روشي است كه ميتواند جسم انسان را عميقا پاكسازي نمايد و همين اصل پاكسازي عميق جسم از سموم انباشته شده عامل درمان است اما اين روش آگاهي و بينش و اراده قوي ميخواهد تا انسان از لذت و شهوت خوردن بپرهيزد و درمان شود و مادامي كه انسان اسير خوردن است به سلامتي كامل نخواهد رسيد .

آب درمانی  یک تولد دیگر و زندگی دوباره است و به تمام ارگانیسم بدن جانی تازه می بخشد. زمانی که شخص از غذا خوردن خودداری می کند تمام سلول های بدنش (پروتوپلاسما) برای بیرون راندن مواد خارجی انبار شده در خود تجهیز می شوند در این مواد سمی انبار شده در سلول ها بعضی مواقع سموم بسیار خطرناکی دیده می شود که از سالها پیش در بین سلول های چرب و بافت های پیوندی انبار شده اند. این بافت های ذخیره کننده را می توان انبار بدن نامید. (محل تجمع فضولات و پس مانده ها و اخلاط) زمانی که این بافت ها از وجود مواد سمی مزاحم پاک شوند بدن بهتر می تواند وظایف خود را انجام دهد.

در اب درماني ديگر نیازی به داروهای شیمیایی و جراحی نیست و بیمار در دوره درمانی بین 10 الی 40 روز باید بر طبق دستورات خاص بنيانگذار آب درماني ( استاد حسن جلالیان ) از تمام خوردنیها امساک نماید و فقط آب خالص بیاشامد .

در این روش اختصاصی ، بیماران کاملاً طبیعی درمان می شوند و این نوید به تمام جهانیان داده می شود که بیماریهای لاعلاجی که از نظر پزشکی جدید و یا سایر روشهای طب سنتی غیر قابل درمان تشخیص داده شده اند در مدت کوتاهی معالجه ميشوند .

1- انواع سرطانها
2- بیماریهای پوستی
3- بیماریهای دستگاه گوارش
4- ناتوانی های جنسی مردانه ( انزال زودرس ، و ... )
5- بیماریهای مفاصل ( استرامپل ، آرتروز ، نقرس و ... )
6- بیماریهای دستگاه تناسلی و مجاری زنانه
7- بیماریهای ستون فقرات ( دیسک گردن و کمر و ... )
8- بیماریهای کبدی ( کبد چرب ، سیروز کبدی ، هپاتیت و ... )
9- بیماریهای کلیوی
10- بیماریهای دستگاه تناسلی و مجاری مردانه ( پروستات ، و ... )
11- بیماریهای غدد داخلی ( دیابت و ... )
12- بیماریهای عروق
13- بیماریهای مجاری تنفسی( آسم ، گواتر و ... )

شماره تماس :

09199169915

09199046728

جهت اطلاع از درمان سرطان و ايدز با طب سنتي داروهاي گياهي و آب درماني لينك ذيل را كليك نمائيد :

درمان ايدز با داروي گياهي Anti Virus Hj و درمان سرطان با داروي گياهي Anti cancer Hj

 
بنر

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز256
mod_vvisit_counterدیروز248
mod_vvisit_counterکل بازدیدها445705

بخش درمان بیماریها

استاد حسن جلالیان

حاضرین در سایت

ما 5 مهمان آنلاین داریم

تبلیغات نوشتاری