بیماری ایدز

درمان ایدز با « آب شفاگر » یا « امساک درمانی »، کدامیک برای شما اولویت دارد؟

یا من اسمه دواء و ذکره شفاء

سوالی که بازدید کنندگان از سایت شفاگر میپرسند این است که ” ایدز ” با روش ” امساک درمانی ” قابل درمان است یا با ” آب شفاگر ” ؟

پاسخ این است که :

امساک درمانی بدلیل مبانی اش که پاکسازی عمیق جسم از سموم انباشته شده در تمام جسم منجمله ” خون و لنف ” است قادر به بیرون راندن ویروس اچ آی وی ( HIV ) هست .

در بیماری ” ایدز ”  لنفوسیت ها که نوعی از گلبول سفید و مسوول مقابله با ویروس ها هستند به عنوان گیرنده عمل می کنند. ویروس روی گلبول هایی می چسبد که گیرنده ای به نام سی دی ۴ دارند، وارد گلبول می شود و شروع به تکثیر و تخریب آنها می کند و امساک درمانی قادر است تا این ویروسی که در لنفوسیت ها چسبیده اند را جداسازی کرده و بیرون نماید و فرد مبتلا به ویروس اچ آی وی با انجام آزمایش ” الیزا ” یا آزمایش پی سی آر ( PCR ) که دقیق تر ولی گران نتر است وضعیت ویروس اچ آی وی در سطح خونش را بسنجد .

در این دو روش آزمایش سطح لنفوسیت سی دی ۴ اندازه گرفته می شود که در حالت طبیعی باید حدود ۲۰۰۰ عدد در هر میلی متر مکعب خون باشد. وقتی تعداد لنفوسیت سی دی ۴ به کمتر از ۲۰۰ می رسد، می گوییم بیمار از مرحله اچ آی وی مثبت وارد فاز بیماری ایدز شده است.

اما همه بیماران قادر به انجام روش امساک درمانی نیستند زیرا برای انجام این روش نیاز به پیش زمینه هایی است مانند :

 

۱ –  بینش و ادراک کافی نسبت به حقیقت نخوردن غذا برای مدت معین

۲ – شرایط جسمی و تواناییهای روحی برای انجام امساک

۳ – شرایط سنی بیمار ” چون بیمار مبتلا به اچ ای وی مثبت با سن کم هرگز قادر به انجام این روش نیست و همچنین با سن بالا نیز نمیتواند این روش امساک درمانی را انجام دهد .

۴ – روش امساک درمانی حتما باید با حضور فردی مآگاه به دقایق این روش انجام شود و هرگز نباید بصورت خودسرانه امساک انجام گیرد

۵ – خود امساک درمانی دارای مخاطرات احتمالی مانند : شوک هایپوگلیسیمی ( افت شدید قند خون ) – شوک هیپوناتریومی ( افت شدید سدیم خون ) – افت فشار خون می باشد .

 

اما “آب شفاگر ”  برای بیماران مبتلا به ( HIV ) مثبت چه در مرحله اولیه و چه در مرحله ای که به ” ایدز ” رسیده باشد داراری مزیت هایی مانند :

۱ – شرط سنی ندارد

۲ – مصرفش راحت است . چون محصول آماده است و نیازی به هیچ فرایند آماده سازی ندارد

۳- تداخلی با مصرف داروهای شیمیایی درمان ایدز ندارد

۴ – نیازی به تحمل سختی های نخوردن غذا ندارد

۵ – هیچ گونه عوارضی برای بیمار ندارد

۶ – نیازی به قطع داروهای طب جدید که برای بیماران ایدزی تجویز میشود ندارد .

 

اما راه تشخیص اثرگذاری ” آب شفاگر ” انجام آزمایش است که مقدار  سطح لنفوسیت سی دی ۴ اندازه گرفته می شود که در حالت طبیعی باید حدود ۲۰۰۰ عدد در هر میلی متر مکعب خون باشد .