بیماری ایدز

درمان ایدز با آب شفاگر را چگونه باور کنیم ؟

در اینجا در خصوص ویروس اچ آی وی مثبت و تبدیل آن به ایدز و راههای انتقال مطلبی نمینویسم چون به قدر کافی در باره اش گفته شده و مبتلایان به بیماری ایدز آشنایی دارند ، بیماران ایدزی دنبال راه نجات قطعی از این بیماری هستند و لذا به اصل مطلب میپردازم.

 

چگونه میتوان مطمئن شد که ” آب شفاگر ” میتواند بیماری ایدز را ریشه کن کند ؟
پاسخ ساده است :
۱ – آب شفاگر بصورت تزریق عضلانی به بازوی دست راست و بوسیله سرنگ های مخصوص تزریق انسولین ( که دارای درجه بندی ۱۰۰ واحدی هستند و قبلا بیماران دیابتی وابسته به انسولین با این نوع سرنگ انسولین رگولار و ان پی اچ را تزریق میکردند ) توسط خود بیمار انجام میشود و بنابراین راه مصرفش راحت و آسان است و نیازی به مطلع شدن دیگران ندارد.
۲ – بیماران ایدزی میتوانند قبل از مصرف ، آب شفاگر را برای اطمینان از عدم وجود مواد و یا داروی شیمیایی تست آزمایشگاهی نمایند و برای اطمینان از وجود هرگونه آلودگی میکروبی و یا باکتریایی و غیره نیز تست آزمایشگاهی نمایند و پس از حصول اطمینان از این موارد با خیال راحت مصرف نمایند.
این تست های شیمیایی و میکروبی را میتوانند در آزمایشگاههای تخصصی سازمان غذار و داروی وزارت بهداشت و یا آزمایشگاههای همکار آن سازمان انجام دهند.
۳ – برای تشخیص علمی اثرگذاری ” آب شفاگر ” بر روی خون ، آزمایش سی دی فور  (  Cd4 ) که تعداد لنفوسیت های خون را مشخص میکند را انجام بدهند.
بطور متوسط هر انسان سالمی تعداد گلبول لنفوسیتش حدود ۲۰۰۰ عدد در میلی متر مکعب خون است که این عدد در حالت اچ آی وی مثبت به حدود ۵۰۰ عدد میرسد و در حالت نهایی که ایدز میباشد این عدد به زیر ۲۰۰ عدد گلبول لنفوسیت در هر میلی متر مکعب خون میرسد ۰
آزمایش سی دی فور ، فقط نشان دهنده اثر ” آب شفاگر ” بر روی خون است
 ۴ – برای اینکه مشخص شود که ویروس اچ آی وی بطورکامل از بدن خارج شده و دیگر نه در خون و نه در بافت سایر سلولهای بدن وجود ندارد ، آزمایس پی سی آر   (  PCR  )  باید انجام شود .
 ۵ – برای تشخیص اینکه عفونت های ناشی از این ویروس که در بدن مبتلایان به ایدز بوجود آمده برطرف شده است را با آزمایشات و تست های تشخیصی معلوم و مشخص میگردد.
داروهای شیمیایی موجود برای بیماران ایدزی ، برای تقویت کردن سیستم ایمنی بدن و آنتی بیوتیک ها برای از بین بردن عفونت ها تجویز میشوند و این داروها درمان ایدز نمیباشند.
بنابراین با انجام تست های علمی مشخص میشود که ” آب شفاگر ” هم ویروس را در خون از بین برده و هم ویروس اچ آی وی که چسبیده به سلول های بدن را نابود کرده و عفونت های ناشی از تخریب سیستم ایمنی بدن ( گلبول های سفید خون و بویژه لنفوسیت ها ) را نیز برطرف کرده است
استاد حسن جلالیان که بنیانگذار امساک درمانی در ایران هستند و سازنده محصول طبیعی آب شفاگر نیز میباشند برای قرار دادن این محصول در مسیر قانونی ثبت تا مجوز تولید انبوه با چند مجموعه مرتبط با این موضوع بصورت رسمی مکاتبه نموده اند و علاقه مندان میتواننند در هنگام مراجعه حضوری اسناد این مکاتبات را مشاهده نمایند .
اگر مبتلایان به بیماری ایدز از سایر روشهای طب سنتی و داروهای گیاهی مانند عسل وسیاه دانه , زالو , حجامت , و غیره استفاده کرده اند و نتیجه نگرفته اند ناامید نباشند که یاس از جنود (لشکریان ) ابلیس لعین است و امید از جنود الله است و اگر مایل بودند میتوانند این راه را هم طی نمایند.
مرحله اول آب شفاگر را بصورت هدیه تقدیم مینمائیم تا از هر جهت خیالشان آسوده شود .